SAVE THE DATE
📅 Datum: maandag 17 februari 2025 organiseert Sportstimulering Berg en Dal het verbindingscafé voor alle sport- en beweegaanbieders, geïnteresseerde organisaties en partners uit de polder. Uiteraard zijn de sport- en beweegaanbieders uit Groesbeek ook zeer welkom om aan te sluiten.
🕒 Tijd: 19.00 – 21.00 uur (inloop vanaf 18.30 uur)
📍 Locatie: Sportpark de Kempkes, Rietland 3, 6576 EA in Ooij
Wat is het verbindingscafé?
Het Verbindingscafé is dé plek waar sport- en beweegaanbieders elkaar ontmoeten, inspireren en samenwerken om een gezondere en vitalere gemeenschap te creëren. Kortom: iets wat u niet wilt missen!
Het programma
18.30 – 19.00 uur inloop
19.00 – 19.10 uur opening door Sportstimulering Berg en Dal
19.10 – 19.55 uur presentatie Hoe gebruik je PR-campagnes als sport- en beweegaanbieder?
20.00 – 21.00 uur presentatie de Verschilmaker
Dé kans voor sport- en beweegaanbieders! 🚀 Leer hoe u PR-campagnes effectief inzet en laat u inspireren door de Verschilmaker. Netwerk met collega-aanbieders, vergroot de impact en ontdek nieuwe mogelijkheden om uw aanbod beter zichtbaar te maken. Mis het niet! 💡
Aanmelden
U kunt zich aanmelden via deze link. Voel u vrij om samen met meerdere personen vanuit uw vereniging of organisatie deel te nemen.
Vragen?
Neem gerust contact op met Osama Arrogi door te mailen naar:
osama.arrogi@fortewelzijn.nl of te bellen/appen naar: 06-13 46 41 51
Wij, het sportteam van Sportstimulering Berg en Dal, kijken er naar uit jullie te mogen begroeten tijdens het verbindingscafé.